Avcılar Denizköşkler Günlük Kiralık Ev

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Günlük Kiralık Hobit Evleri

İstanbul iline müjde, artık büyük şehir olan İstanbul ilinde de günlük kiralık hobit evleri bulunacak. Projemiz çok yakında faaliyete geçecektir. Projemizden hemen kısaca bahsetmek isteriz. Keşfini yaptığımız üç farklı yerde yamaç arazi vardır. Bunların arasında bize en uygun olan yamacı seçip toprak haklarını da satın alarak işlemlerimize başlayacağız.

Avcılar denizköşkler günlük kiralık ev ve dairelerin toprak içerisinde olması gerektiğinden dolayı içeride kullanacağımız önceden hazırlanmış kalıplar için toprak içeriye doğru kazınıp hafriyatı alınacak ve sonradan tekrardan toprak ile kapatılacaktır. Kapıları yabancı filmde gösterildiği gibi yuvarlak ve kalın ahşaptan yapılacaktır. Her ne kadar kapısı ancak bir insanın geçebileceği kadar alçak olsa da içerinin yüksekliği gayet ideal ve standart avcılar suit daire yüksekliğinden eksik olmayacaktır.

Günlük kiralık evlerinin maliyeti her ne kadar normal dairelere göre daha pahalı olsa da kiralama maliyetleri aynı paralelde yüksek olmayacak, hemen hemen herkesin gelip kalabileceği nitelikte uygun olacaktır. Projemizde 12 adet ev yapımı planlanmaktadır. Evlerin haricinde alışveriş yapılabilmesi için market, vakit geçirilebilmesi için de bir adet kafeterya bulunacaktır.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

2 Haziran 2020 20:41