Avcılar E 5 kenarı Günlük Kiralık Daireler

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Avcılarda bir çok günlük kiralık daire bulunmaktadır ancak bunların bir çoğu iç kısımlarda kalmaktadırlar. İç kısımlarda kalmalarının sebebi genel itibariyle kira şartlarının yüksek olmasından kaynaklanmasının yanı sıra kısa süreli konaklamalarda kayıt dışı çalışan kişilerin resmi makamlar ile yüz yüze gelmemeleri için de özellikle başvurduğu seçimlerden bir tanesi olarak görülmektedir.

Oysa ki E5 üzerinde ki binalarda ki daireler kira fiyatları bir hayli yüksek olsa da konum açısından elverişli olduğu ve kalan misafirler gidecekleri yerlere rahatlıkla ulaşabildikleri için bizlerin tercihleri her zaman özellikle metrobüs duraklarına yakın olan mevkilerden seçim yapmak olmaktadır. E 5 kenarında günlük kiralık daireler misafirlerinin çok vakit kaybetmeden hemen ulaşmaları ve ayrılacakları zaman vakit kaybetmeden hemen ulaşmak istedikleri yerlere varmaları biz tedarikçiler açısından çok sevindiricidir.

Günlük kiralık daire den beklenen şey zaten öncelikle mevkisidir ve ulaşımının kolay olmasıdır. Dairelerimiz özellikle avcıların duraklarına çok yakın olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra temizliği, hijyenik açıdan çok ön planda olması da vardır illa ki ancak yukarıda yazılanlar daha çok ön plana çıkmaktadır.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

28 Temmuz 2020 23:00