Beylikdüzü Bilardo Salonu Olan Günlük Kiralık Evler

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Bilardo Masası Olan Günlük Kiralık Daire

Gece yattığınız yerden yıldızları izlediğinizi düşünün. Artık bu hayal İstanbul da gerçek. Yeni yaptığımız cam tavanlı beylikdüzü günlük kiralık dairelerimiz şimdiden çok yoğun talep almaya başlamıştır. Rezervasyonunuzu bir hafta önceden tamamlamanızı öneririz. Aksi halde cam tavanlı dairelerimizden ziyade normallerinde kalmak durumunda kalabilirsiniz.

Bu eşsiz deneyimi tüm okurlarımızın, bizi takip eden tüm misafirlerimizin yaşamasını dilemekteyiz. Bizler ekip olarak deneyimi yaşadık ve hakikaten verilen fiyata göre gayet makul olduğunu anladık. Yatakta uzandığınızda akşam ise yıldızları, gündüz ise bulutları veya en güzeli olan sonsuz maviliği izlemek kesinlikle tecrübe edilmesi gereken bir deneyim olacaktır. Bize soracak olursanız en çok geceleri paha biçilmez olmaktadır. İstanbul atmosferinde çok canlı olmasalar da yıldızları yattığınız yerden izlemek tarifi zor bir his veriyor insanın içine.

Şu anlık İstanbulun belirli semtlerinde bulunan cam tavanlı günlük kiralık plaza dairelerimiz çok yakında istanbulun bir çok ilçesinde de hizmete açılıyor olacaktır. Şimdilik ağırlıklı olarak Avrupa yakasında bulunan dairelerimize olan ilgi, günden güne artmaktadır.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

27 Mayıs 2020 11:24