Dezenfekte Edilmiş Günlük Kiralık Daireler

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Corona Günlerinde Günlük Kiralık Dairelerin Önemi

Bilindiği üzere tüm dünyayı saran ve etkisini hala kaybetmemiş yaygın bir virüs bulunmaktadır. Ülkemiz bu virüse karşı tüm önlemleri yerinde ve gereğince almış ve yapması gereken adımları, alması gereken önlemleri eksiksiz olarak ve zamanından önce de denilebilecek bir zamanlamayla başarılı bir şekilde almıştır. Dünya ortalamasına baktığımızda ülkemiz virüsün etkilerini en çabuk atlatma eğilimi gösteren ülkelerden biridir. Bugün sizlerle koronavirüs önlemleri kapsamında beylikdüzü günlük kiralık dairelerin konuya etkisini tartışacağız.  Biliyorsunuz bu süreç içerisinde en çok fedakarlık gösteren kesim doktorundan hemşiresine, sağlık görevlisinden temizlikçisine, başhekiminden kantin görevlisine kadar bütünüyle birlikte hastanelerimiz ve sağlık kuruluşlarımızdır.

Bizlerin vatandaşlar olarak üzerimize düşen görev sadece olabildiğince evde kalmak iken sağlık görevlilerinin yapması gereken tam da virüsün toplandığı ve bir nevi buluştuğu yer olan hastanelerde görev alıp virüs kapmış kişileri iyileştirme fedakarlığı göstermeleridir. Sağlık personeli olduğunuzu gözünüzde canlandırmanızı rica ediyoruz. Siz evli ve çocuklu veya evinde yaşlı anne-babası olan bir sağlık çalışanı olsaydınız, hastaneden evinize dönerken acaba üzerimde veya kendimde virüs taşıyor muyum diye iki defa düşünmez miydiniz? Evet düşünürdünüz. Sağlık çalışanları da bu sebepten ötürü hastane çıkışlarında eve gitmekten ziyade, alternatif konaklama yerlerini tercih ediyorlar. Bu alternatif konaklama yerlerinden bir tanesi de günlük kiralık evler oluyor.

Ailesi ile birlikte yaşadığı eve gitmekten ziyade virüsle mücadele özverisini gösteren sağlık çalışanlarımız aynı zamanda ailelerinden uzak kalma özverisini de göstererek işyerlerinden arta kalan zamanlarında geceyi veya istirahat zamanlarını günlük kiralık evlerde geçirmeyi tercih ediyorlar. Böylelikle evlerinde ki gerek eşlerine, gerek var ise çocuklarına ve en önemlisi ve dikkat edilmesi gereken nokta da gerek ise yaşlı anne-babalarına bu hastalığı getirmiyorlar. Günlük kiralık daireler özellikle bu virüs günlerinde hastane çalışanlarının bir hayli işlerine yaramaktadır. Hastane çalışanlarına da sorduğumuzda bu evlerin işlerine çok iyi yaradığını, bu süreç içinde evde tek başlarına yaşadıkları için olası bir virüs bulaşma riskini en aza indirdiklerini dile getirmektedirler. Sağlık çalışanlarımız her şeyin en iyisine layıktır.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

25 Temmuz 2020 21:37