Esenyurt Havuzlu Günlük Kiralık Daire

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Bu başlığı görüp hem esenyurt hem günlük kiralık hem de havuzlu ama ne alaka diye sorduğunuzu duyar gibi oluyoruz. Esenyurt ilçemiz kendine haz ve özgü bir ilçe ancak bir o kadar güzel iken biraz arkada kalıyor olması ve ana yerlere merkezlere uzak oluşu hasebiyle havuzlu günlük kiralık daire bulmak zor olur gibi düşünen kişiler için yazıyoruz. Evet Esenyurt ilçemizde havuzu bulunan kısa süreli konaklama alanları bulunmaktadır ve bunlardan bir tanesinin olduğunu bu yazımızda dile getirmek istiyoruz.

Havuzumuz yana doğru açılır büyük cam alanı açınca hemen 4 metrelik yürüme mesafesinden sonra hemen içerisine atlayabileceğiniz yakınlıktadır. Bahçesi yan komşular sizi göremeyecek şekilde duvarlar ile örülmüş ve sizi izole etmektedir. Bu rahatlık içerisinde hem rahatlıkla güneşlenebilir, aynı zamanda havuzda sevdiklerinizle birlikte kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Havuzlu günlük kiralık dairelerimizin fiyatlarının diğer normal dairelere göre iki kat daha fazla maliyetle olduğunu söylememiz gerekiyor. Kirası, bakımı ve genel giderleri de aynı paralelde yüksek olduğundan dolayı bu bedele bu alınan kaliteli hizmetin değeceğine eminiz.

 

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

26 Temmuz 2020 17:06