Günlük Kiralık Bungalo Evler

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Orman İçinde Günlük Kiralık Bungalo Evler

Özyurtlar günlük kiralık daire veya villa konseptleri İstanbulun tüm ilçelerinde olmasa da daha elit ve sakin bölgelerde çoğunlukla görülmektedir. İç kesimlerde özellikli ve beklentisi yüksek olan misafirlerin hemen hemen tüm taleplerine cevap verilebilecek nitelikte villalar bulunmasının yanında, bugün sizlere orman içinde günlük kiralık villalardan bahsedeceğiz.

Villadan çıkıp birkaç saat yürüyüş yapabileceğiniz, temiz havayı sonuna kadar ciğerlerinize doldurabileceğiniz, kalabalık şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak bir mekanda kendinizi bulabileceğiniz bir villa da vakit geçirmek paha biçilmez bir durumdur. Siz değerli okurlarımıza çeşitli kiralık konseptlerini bahsederken her hafta başka bir konudan bahsediyor olurken her hafta da firmamızın sunduğu hizmetlerden bir tanesini dile getiriyor olacağız.

Ve buna her zaman yapmaya devam edeceğiz. Bu hafta bahsettiğimiz konu sizin de bildiğiniz gibi orman içinde günlük kiralık bungalo evlerin yapılarından bahsettik. Bu villalardan elimizde 6 adet bulunması planlanmaktadır. İlk etap için bu yeterli görülüyor. Taleplerin yoğunlaşmasıyla birlikte yeni düzenlemeler de gelebilir. Bizi takip etmeye devam edeceğinizi umarak sözlerimizi burada bitiriyoruz.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

30 Mayıs 2020 13:01