Günlük Kiralık Ev Sahibinden

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Günlük Kiralık Evlerde Bulunması Gereken Hizmetler

Bir günlük kiralık eve gittiğinizi canlandırın gözünüzde. O evin içinde nelerin olmasını isterdiniz? Biz konuya daire dışından bahsederek başlamak istiyoruz, sırasıyla tüm özellikleri gezeceğiz böylece.

Her şeyden önce günlük kiralık ev sahibinden bölge olarak kolay bulunur bir mahallede veya cadde üzerinde olması önemlidir. Günlük kiralık dairede müşterilerin aradığı özelliklerden biri de kolay bulunuyor olmasıdır. Dairenin bulunduğu binanın tercihen yeni bir yapı olması, içinde kalacak müşterisinin yaşayacağı güven açısından önemlidir. Evet dış faktörlerden bahsettikten sonra şimdi de iç faktörlere geçebiliriz. Evin kapasının güven veriyor yapıda ve sağlamlıkta olması gerekmektedir.

Kapının içerden kitlenebilme özelliğinin olması çok önemli. Evet girişi de tamamlamışken artık iç bölmelere geçebiliriz. Özellikle bir günden fazla kalacak müşteriler açısından mutfak çok önemlidir. beylikdüzü günlük kiralık ev kiralayan kişiler genellikle ekonomilerine dikkat eden insanlar olduklarından dolayı dışardan çok sık aralıklarla yemek yeme yerine kendi evlerinde mutfak ortamlarında kendileri pişirip yemeyi tercih edeceklerdir. Mutfakta kullanılacak materyallerin eksiksiz olarak bulunması gerekiyor. Örneğin tencere, tabak, çatal, bıçak, kaşık gibi yemek yapmada ve yapılan yemeği yemede kullanılacak gereçlerin haricinde o yemeğe tat verecek baharatların olması, süzgeç gibi, çaydanlık altlığı gibi yardımcı malzemelerin de olması çok önemlidir. Bir günlük kiralık daire de olmazsa olmazlardan biri de çaydanlık veya çaydanlık olmasa bile en azından su ısıtıcısının olmasıdır.

Mutfaktan sonra banyoya girelim çünkü en önemli üç bölgeden biri de banyodur. Yerlerin kuru olması, bornoz olmasa dahi havlu takımlarının eksiksiz olması, saç kurutma makinesinin olması ve tabii ki sıcak suyun olması çok önemlidir. Sıcak suyu neden bahsediyorsunuz, sıcak su zaten olmaz ise olmazdır der gibi duyuyorum sizi. Edindiğimiz tecrübelerde kombisi çalışmayan günlük kiralık dairelerin verildiği şikayetlerini daha önce çok aldığımız için bunu bahsetmek istedik. Ve üçüncü bölme olarak da siz değerli okurlarımıza bahsedeceğimiz önemli alan yatak odasıdır. Yatak odasında bizlerin beklentisi her şeyden önce ve olmaz ise olmaz olarak gördüğümüz temiz çarşafların ve nevresim takımlarının olması gerektiğidir.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

19 Temmuz 2020 14:04