Kimlik İstemeyen Günlük Kiralık Ev

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

İlçelerde Ki Konaklama Yerleri

Herkese merhabalar. Bugün sizlere bahsedeceğimiz konu kimlik istemeyen günlük kiralık evlerin ilçelere dağılım şeklidir. Mesela siz bu işle alakalı bir girişimci olsaydınız, işletmenizi hangi semt içinde kurmayı düşünürdünüz? Bize de öyle geliyor ki içinden ana yol geçen, diğer ilçelere ulaşımı toplu taşımalar ile de olan ve turistlik alanlara da çok uzak olmayan birkaç ilçeden birini seçmiş olurdunuz. Günlük kiralık daire konseptini düşündüğümüzde birazda iç özelliklerinden bahsetmek isteriz. Mesela günlük kiralık daire olarak işletilecek dairenin kesinlikle yeni bir binadan seçilmiş olması, gelen müşterilerin güvenini artıracaktır. Yıkık-dökük bir binada yapılan hizmet müşterinin güvenini ve huzurlu hissetmesini önleyecektir.

Bu yüzdendir ki çok katlı binalarda ve toplu konut sitelerinde gerçekleştirilen hizmetler her zaman daha çok rağbet görmektedirler. Düşünün ki siz bu hizmeti bir gece kondular ile dolu mahallede vermektesiniz. Oraya ya müşteri gelmez, ya da gelen müşteriden paranızı alamazsınız. Ya da gelen müşteri size bir çok sorun yaşatacaktır. Sorun yaşatacaktır çünkü konakladığı mekanı beğenmediği için diğer oluşabilecek ufak tefek pürüzler müşterinin her zaman gözüne batacak ve her defasında siz değerli girişimcilerimizi rahatsız edecek ve meşgul edecektir. Bu sebepten dolayı mekan seçimi her zaman çok önemlidir.

Yüksek binalarda, yeni gelişmiş ve semt olarak çoğunluğuyla yüksek binalardan oluşan ve sitelerden oluşan mekanlarda günlük kiralık iş yapmak bu sebeplerden ötürü her zaman çok daha elverişli olmuştur. Bir başka açıdan daha bakacak olursak, dairelerimizi arka mahallelerde veya arka semtlerde de açmamamız gerekmektedir. Ana yol üzerinde, çarşıya yakın yani çarşı demişken işlek caddeler üzerinde, sirkülasyonu çok olan yerlerde açmak her zaman müşteri edinimini artırmakta ve desteklemektedir. Mesela sakin bir mahallede açtığınızı düşünsek, o sakin mahallede ki evi ancak o mahallede oturan sakinler rahat bir şekilde bulurlar. Müşteriler ekseriyette il dışından geldiklerinden dolayı önce o mahalleyi bulmak için gayret sarf edecekler, sonra da daireyi.  Bu sebepten dolayı esenyurt günlük kiralık ev açılacağı zaman, çok işlek caddelerde açmak her zaman çok daha elverişli olmuştur.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

15 Temmuz 2020 18:27