Özyurtlar Günlük Kiralık Ev Fiyatları

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Özyurtlarda Günlük Kiralık Dairelerin Odaları

Bu yazımızda sizlere özyurtlar günlük kiralık dairelerin odaları hakkında değineceğiz. Dairelerimizin odalarının geniş olmasının sebebi bu daireleri kiralar iken özellikle geniş dairelerden seçtiğimiz içindir. Oturma odalarında bulunan koltuk takımları sıfır olarak yeni alınmıştır. Dolayısıyla siz değerli misafirlerimiz dairelerime geldiğinizde hem temiz hem de çok yeni olan koltuklarımızda istirahat edeceksiniz.

Odalarımızın dizaynını da hemen hemen tüm kullanıcıların severek ve beğenerek zaman geçireceği zevk düzeyinde kullanışlı dizayn ettiğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Dairenin içerisine giren kişinin en çok nerede vakit geçirdiğinden yola çıkarak oturma odalarına diğer odalara verdiğimiz yüksek önemin bir kademe daha üstünde önem göstererek çok güzel dizayn ettik. Oturma gurubunun dışında gözlerinizi süsleyecek duvar süslemeleri, köşe süslemeleri ve materyalleri yerleştirdik.

Bu malzemelerin çoğunu da sağlam bir şekilde monte ettik ki alışık olmadığınız oda da istemeden bir şey kırıp mahcup olma veya kötü hissetmenizi de engellemiş olduğumuzu düşünüyoruz. Günlük kiralık ev & dairelerimizin oturma oda gurubundan ve oda düzeninden bahsettiğimiz bu yazının sizlere faydalı olacağını umuyoruz.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

5 Haziran 2020 10:05