Özyurtlar Günlük Saatlik Kiralık Daireler

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Günlük Kiralık Daireler Nasıl Olmalı

Sevgili okurlarımız, sizlere bugünkü yazımızda bahsedeceğimiz konu aslında bir nevi rehber niteliğinde olacaktır. Şehir değiştirdiğinizde veya bir şekilde özyurtlar günlük kiralık ev ihtiyacınız olduğunda bu yazımızı okuyarak doğru bir günlük kiralık ev seçimini sanki yıllardır ev kiralıyormuşsunuz gibi doğru seçenekleri tercih ederek yapabileceğinizi umuyoruz. Bu konuyu neden bu kadar rahat söylüyoruz, çünkü bu yazıyı yazarken bizler yıllardır günlük kiralık daire kiralaması yapmış kişiler ile röportajlar yaparak edindiğimiz bilgileri siz değerli okurlarımıza aktarmaktayız. Daire seçimi esnasında dikkat etmeniz gereken konuları kendilerini dinleyerek notlar aldığımız üç değerli ve tecrübeli kişiden derledik ve sizlere bu mücevher niteliğinde ki kaliteli bilgileri sırasıyla aktarmaya çalışacağız. Yapacağımız açıklama esnasında evleri iki farklı açıdan inceleyeceğiz. Birincisi bu evler büyük şehirlerde ise, ikinci seçenek ise bu evler ya da daireler turizm bölgelerinde ise.

Her şeyden önce günlük kiralık dairenin bulunduğu bina en fazla 15 yaşında olmalı. Çok daha yeni veya çok daha eski bina seçenekleri ile karşı karşıya geleceksiniz ancak sizler yeni veya en azından 15 yaşa kadar olan binaları tercih edebilirsiniz. Bunun sebebi, eğer tercih ettiğiniz bina eski olur ise içine girdiğinizde anlayacağınız bir hissiyat içinizde belirecektir. Bu his ise güvensizlik hissi olacaktır. Yeni binalarda kendinizi çok daha güvende hissedeceksiniz. Buna eminiz. Diğer bir konuya geçelim, ödemeyi mümkün ise konaklama sonunda, mümkün değilse yani ödemeyi dairede konaklamadan önce yapmak durumunda iseniz en azından dairenin içine girip daireyi ve içindekileri gördükten sonra ödeme yapmanız önemlidir. Bunun nedenine gelecek olursak, günlük kiralık daire işi yapan herkes her sektörde olduğu gibi dürüst olmayabiliyor.

Başkasının fotoğraflarını kullanıp iç mekanı çok kaliteli gösterip ve bu fotoğraflar üzerinden sizinle pazarlık yapan veya bu fotoğraflar doğrultusunda fiyat veren kişilerin daireleri, siz gittiğinizde çok farklı ve kalitesiz eşyalar ile donatılmış olabiliyor. Üçüncü dikkat etmemiz gereken konu ise günlük apart dairenin ana yola, çarşıya veya ana caddeye yakın olmasının gerekli olduğudur. Bu ulaşım açısından çok önemlidir.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

27 Temmuz 2020 16:13