Özyurtlar Residence Yorum

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Ev Kiralamalarında Emlakçı Sıkıntıları

Belki kendi kendime sokak-sokak arayıp bulsaydım dediğimiz günler oluyor öyle değil mi? İşte bu soruyla yola çıkarak belki de toplumun büyük bir bölümünün yaşadığı bir sorundan bahsedeceğiz bugün.
Konuya girerken şerefiyle ve dürüst bir şekilde işlerini yerine getiren ve ekmek paralarını kazanırken vatandaşın da ihtiyacını karşılayan dürüst özyurtlar günlük kiralık daire emlakçı arkadaşları tenzih ederek ve onlara saygılarımızı sunarak konuya girmek isteriz. Örneğin şehir dışındasınız ve başka bir şehirde günlük kiralık daire kiralamak istiyorsunuz.
Bu durumda bir şekilde irtibat kurduğunuz emlakçıya sadece güvenebilirsiniz öyle değil mi? Evet işte bizim cevabımızda sizinle aynı evet ancak emlakçıya güvenebilirsiniz. Ancak biz sektör içinde olduğumuz için aldığımız bir çok duyumda kulağımıza gelen şeyler, aslında fiilen kesinlikle günlük kiralık daire işi yapan kişiler ile uzaktan yada yakından alakası olmayıp da sadece internette ilan açıp, şehir dışından gelecek olan kişilerden peşinen paraları aldıktan sonra utanmadan telefonlara dahi çıkmayan haysiyet yoksunlarının olduğunu çok işittik. Bu sebeplerden dolayı günlük kiralık ev kiralayacağınız zaman direk kişinin kendisiyle muhatap olunuz
Tıkla Ara: 0532 201 12 12

14 Mayıs 2020 18:01