Teraslı Günlük Kiralık Daire

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Bir insan otelde ne bekler ? Tabi böyle soru sorulunca insanın aklına çok farklı seçenekler geliyor ancak biz bugün günlük kiralık daire & evlerin ve bölgede ki otellerin konforundan bahsedeceğiz. Bir otelden beklenen temel olarak hijyen, güler yüz, konfor ve kalitedir. Bu başlıkları tek tek açalım isterseniz.
Hijyen dediğimizde otel ortamında aklımıza ilk gelenler yemeklerin hijyenik ortamda hazırlanması, odaların özellikle ıslak yerlerinin yani banyosunun temiz olması ve odanın zeminine ister istemez hem ayakkabı ve hemde ç dolayı, temiz olmasıdır.

Tüyap Otellerinin Konforu

Güler yüz resepsiyondan başlamaktadır. Güler yüzlü bir resepsiyon ekibi müşteri memnuniyeti açısından önemli bir konudur. Bellboy, oda servisi, temizlik ekibinin de aynı şekilde güler yüzlü olması esastır.
Konfor ise memnuniyet oluşturacak önemli konulardan biridir. Otelin yeni olması tabii ki iyidir ancak konfor malzemelerin kaliteli olmasıyla alakalıdır. Odanın içinde ki araç ve gereçlerin çalışır durumda olması gerekmektedir. Mesela saç kurutma makinesi, su ısıtıcısı otellerde çabuk bozulabilen materyallerdir. Bu sebeple bozulan malzemelerin oda servisi tarafından anında değiştirilmesi gerekmektedir. tüyap günlük kiralık dairelerimizde de konfor her zaman ön planda tutulan konulardan biridir.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

13 Nisan 2020 13:25