Tüyap Özyurtlarda Kısa Dönem Kiralama

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Konaklama Konusunda Neden Özyurtlar

İstanbul genelinde konaklama çeşitliliği çeşitli faaliyetler başlığında şekillenmektedir. Bu sebepleri başlıca sıralayacak olursak;

-Kısa süre konaklama

Örneğin yerli veya yabancı bir turist bir yada iki günlüğüne İstanbula geldi ve şehirde kaldığı sürede ki temel amacı istanbulu gezmek ise bu kişi yada kişiler büyük bir olasılıkla İstanbul merkezi olarak sayılabilecek Eski İstanbul diye tabi edilen surların iç tarafında kalan ilçelerden bir tanesini terci edecektir. Ancak konaklama suresi üç veya üzeri gün süresinde olacak ise gezmek için gelse dahi özyurtlar günlük konaklama evlerinden bir tanesini yada Beykentte ki otellerden bir tanesini seçmesi muhtemeldir.

-İş seyahati için konaklama

Bir diğer başlık olarak da İstanbula iş seyehati yapan kişilerin olmasıdır. İstanbul bilindiği gibi finans bakımından çok önemli bir şehirdir ve yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da iş için gelen bir çok kişi bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı gelen kişilerinde konaklamayı tercih edecekleri yerlerin ilk listesinde özyurtlar günlük kiralık daireler gelmektedir.

– Uzun sure konaklama yapan Arap Turistler

Son 15 yılda arap dünyası turizm açısından gözlerini Türkiyeye çevirmiştir. Bunda yerli dizilerimizin payı çok büyüktür. Dizilerde görünen turistik alanlar izleyicilerini turist olarak ülkeye çekmektedir.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

25 Mart 2020 13:43