Hakkımızda

Firmamız 2008 yılında İstanbul’un Avcılar semtinde 7 adet daire ile birlikte konaklama faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılında ise Beylikdüzü’nün muhtelif mahallelerinde hizmetine devam etmiştir. Günümüz itibari ile Beylikdüzü, Avcılar ve Esenyurt semtlerinde toplamda 106 adet dairemiz bulunmaktadır. İstanbul’un konaklama sektöründe kayıtsız şartsız ilk firmasıyız. Kuruluşumuzdan itibaren dairelerimizde ki temizlik anlayışı hala taze ve diridir. Evlerimizin içerisinde kesinlikle tek bir pis koku almanız mümkün değildir. Bazı firmalar gibi ter kokan yastık kılıfları ve çarşaflar sayesinde bir çok müşteri kazanmışlığımız mevcut olup firmamızda konaklayacak insanlara “müşteri” gözüyle değil “misafir” gözüyle bakmaktayız. Odalarımız tamamen lüks eşyalarla dizayn edilmiş olup kesinlikle iç dizaynları iç mimarlar tarafından yapılmaktadır. Günlük kullanılan eşyaların hepsi son teknoloji ürünler olmakla birlikte ev içerisinde çalışmayan hiç bir düzenek yoktur.

Beinsports ve Netflix Sayesinde Zaman Su Gibi Akıyor

Dairelerimizde opsiyonel olarak digitürk ve netflix yayınları mevcuttur, sinema dahil her türlü kanalı şifresiz bedava izleyebilir ve bu anlamda hiçbir koşul sunmamaktayız. Odalarımızda, sizlere sunduğumuz tüm ikramlar tamamen ücretsiz ve sizin keyfiniz düşünülerek hazırlanmıştır. Minibar içerisinde tükettiğiniz hiç bir şey için ekstra ücret talep etmeyen tek apart otel firmasıyız. Özel günlerde konaklama örneğin, sevgililer günü, yılbaşı gecesi, bayram tatilleri ve hafta sonları gibi günlerde kesinlikle özel fiyatlar yansıtılmamaktadır. Karaborsa zihniyetten uzak hafta sonu fiyatımız neyse tüm özel günlerde bu fiyatlandırma üzerinden gidilmektedir. Unutmayın biz sizlere hizmet için buradayız, cebimizi doldurmak adına her türlü oyunları çeviren firmalarla karıştırmayınız.

Misyonumuz

Bir firmanın misyonu kesinlikle “müşteriler” tarafından belirlenmektedir. Bize davranış biçiminiz ve her akşamı tüm dairelerimizi dolu geçiriyor olmamız misyonumuzun hangi seviyede olduğunu gösteriyor. Bizim şuanda tercih edilmemizin en başlıca sebepleri şunlardır;

  • Temizliğin had safhada olması
  • Güvenilir hizmetin yanı sıra güler yüzlü olmamız
  • Dairelerimizde yaşam alanının olması
  • Kaliteli hizmet

Vizyonumuz

Kalitenin asla tesadüf olmadığına kanaat getirdiğimiz ve buna misafirlerimizin bize olan bağlılıklarına istinaden inanıyoruz. Biz diyoruz ki; yapacağımız bir hizmeti önce kendimizin beğenmesi. Dairelerimizde bulunan yatak odalarında ki yatağı bile sektörün en kaliteli ve işinin ehli firmaların ürettiği yataklardan almaktayız. Çünkü misafirlerimizin bizden bekledikleri tek şey kaliteli istirahat. Sabah yorgun uyandığınızda üzerinde uyuduğunuz yatağa bir daha asla yatmazsınız. İşte bu ideoloji ile firmamız kaliteli bir istirahat için ve daire temizliği konusuna kesinlikle büyük bir titizlikle yaklaşmaktadır. Gün geçtikçe herkes tarafından tescillenen konaklama firması olma yolunda emin adımlarla gidiyoruz. Web sitemiz olan http://keyfinyerinegelsin.com/ sizlere daha iyi hizmet vermek adına elinden geleni yapıyor olacaktır. günlük kiralık daire resimlerini görmek ve hangi semtte ev kiralayacağınıza karar vermek adına bu bağlantıyı takip edebilir, iletişim için ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.