Beylikdüzü Site İçinde Havuzlu Günlük Kiralık Ev

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Site İçinde Günlük Kiralık Dairelerimizin Özellikleri

Merhabalar. İlçemiz de açtığımız beylikdüzü günlük kiralık dairelerin iç ve dış özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Bu yazımızda daha çok dış özelliklerinden bahsedeceğiz. Bu ilçede toplamda 6 adet dairemiz bulunmaktadır. Bu dairelerin hepsi güvenlikli site içerisinde bulunmaktadır. Site içerisinde bulundukları için hem güvenlikleri bulunmaktadır.

Hem de kapıcı diye tabir edilen apartman görevlileri de herhangi ihtiyaca karşı hazır bulunmaktadırlar. Apartman görevlileri arkadaşların yaptığı hizmetler içerisinde alışveriş bulunmamaktadır ancak ısıtma, soğutma sistemleri kontrolü, çöp toplama ve merdiven temizliği gibi işlerin kontrollerini sağlamaktadırlar. Ayrıca bahçe peysaj işi de yaptıklarından dolayı, binayı çevreleyen bahçenin düzeni her zaman muntazam durumdadır. Daireye ulaşımlar kolaydır.

E5 yolu üzerinde ki caddelerde bulunan siteler içerisinde ki dairelerimizin araç ile ulaşımı kolay olduğundan kiralamak için gelen misafirlerimiz ulaşım açısından rahat etmektedirler. Site içerisinde günlük kiralık daire kiraladığınızda tanımadığınız birilerinin gelip kapınızı çalma ihtimali de ortadan kalkmış oluyor. Böylelikle evinizin içinde huzurla vakit geçirebilmenize olanak sağlamış olunuyor.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

3 Haziran 2020 19:33