Esenyurt Günlük Kiralık Pansiyon

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Esenyurttaki Günlük Kiralık Dairelerin İç Özellikleri

Dairelerimizin mutfaklarından başlayalım isterseniz. Çünkü mutfak hem görsellik açısından hem de hijyen açısından en önemli bölümdür. Bu sebepten dolayı dairelerimizin hepsinin mutfağının geniş, ferah, aydınlık ve yeni materyallerden yapılmış olmasına özen göstererek kiralama yapmaktayız. Günlük kiralık ev içindeki mutfakta bulunan demirbaşların çok kolay kirlenmesi konusunun haricinde önemli olan şey, o demirbaşların mikrop yuvaları olarak devam etmelerini engellemektir.

Bu sebepten dolayı çabuk silinebilir, kolay temizlenebilir mekanlar olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca mutfaklarımız da bulunan masalar çok rahattır. Masa koyduğumuz halde ortada dolaşacak alan da bulunmaktadır. Temizliğe bu kadar değinmişken biraz da banyo ve tuvalet alanlarından bahsetmek istiyoruz. Tabi midenizin de bulanmaması gerekiyor bu tür konuları okurken bazı okurlarımızın çok hassas olabileceği ihtimalini de unutmadan sözlerimize devam ediyoruz.

Fayans kaplı alanların tümü çok berrak ve ışıl ışıldır. Özellikle klozetlerin sararmaması için eski klozet olan dairelerimiz de ki klozetleri de değiştirdiğimizi bilmenizi isteriz. Esenyurt günlük kiralık pansiyon dairelerimizin banyolarında her zaman tek kullanımlık minik tüpler içinde konulmuş şampuanlarımız ve duş jellerimizle karşılaşacaksınız.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

4 Haziran 2020 08:58