Esenyurt Havuzlu Günlük Kiralık Ev

 

Processing your request, Please wait....
Tıkla Ara

Havuzlu Günlük Kiralık Villalar ve Daireler

Önünde havuz olan, iki den ve üçten fazla odası bulunan villalarımız siz değerli misafirlerimizin hizmetine açılmıştır. İstanbul ilinin çeşitli ilçelerinde de sayısı hızla artarak oluşan talebe karşılık vermeye çalışmaktayız. Öncelikle havuzlu esenyurt günlük kiralık ev veya villaların özelliklerinden bahsedelim. Genel itibariyle villalarımız güzel bir bahçenin içine konuşlanmıştır.

Bahçede çok güzel ağaçlar ve rengarenk açan çeşitli çiçekler bulunmaktadır. Özellikle ön giriş kapısının etrafında bulunan çiçekler göz alıcı niteliktedir. Havuz, villadan çıktıktan sonra altı adım attıktan sonra ulaşabilecek uzaklıktadır. Havuzun derinliği yer-yer küçük çocuğun da girebileceği kadar alçak ancak diğer bölümü yetişkinlerin de rahat edebileceği kadar derindir. Tek bir çekirdek ailenin kalmasından ziyade geniş ailelerin de gelip konaklaya bilecekleri kadar geniş odaları ve fazla sayıda odaları bulunmaktadır.

Bazı havuzlu günlük kiralık villalarımızın arka tarafları ormana bakmaktadır. Dilendiği zaman ormanda küçük gezintilerin de yapılabileceği doğal alanların da bolca bulunduğu mevkide olan villalarımıza talep her geçen gün artmakta ve görülen talebe göre villa sayılarımız artış göstermektedir.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

29 Mayıs 2020 18:53